výdejní automaty | MACTE, spol. s.r.o.

výdejní automaty

Automatizované sklady MACTEVend sestávají ze čtyř produktových řad:

Automatizované sklady DrawerVEND jsou založeny na uložení položek v zásuvkových boxech, což zpřehledňuje uložení/výdej zejména drobných položek nejrůznějších tvarů či materiálu uloženého v krabičkách po více kusech. Jednotlivá skladová místa jistí elektronické zámky zabraňující neoprávněným (či neautorizovaným) odběrům jednotlivých skladových položek. Kapacita zásuvky je až 48 skladových míst, kapacita jedné skříně je až 768 skladovacích míst, přičemž ji lze jednoduše rozšířit přidáním dalších skříňových jednotek napojených na jeden řídící modul, jednoduché ovládání a variabilita.

Automatizované sklady HelixVEND představuje spirálový výdejní automat s universálním použitím. Jednopoložkový výdejový automat slouží pro výdej vysokoobrátkových položek jednorázové spotřeby (až 70 druhů položek/až 1.680 položek v jednom zařízení). Ovládání automatu přes dotykovou obrazovku je jednoduché a velmi intuitivní - po identifikaci uživatele a výběru položky systém vydá příkaz a pohyb pružiny vytlačí požadovanou položku, kterou lze odebrat v odběrném spodním prostoru. Unikátní je zejména rychlost transakce (max. 7 sekund), jednoduchost provedení změn konfigurace a snadné doplňování skladových zásob.

Automatizované sklady SupplySystem představuje skříňový automat s elektromagnetickým zámkovým systémem, přičemž skříňky lze vzájemně kombinovat dle potřeby. V zájmu vyššího komfortu a větší přehlednosti lze automat dodat s průhlednými okny nebo přídavným osvětlením vnitřního prostoru. Uživatel jednoduše zadá své PIN, případně přiloží magnetickou identifikační kartu a zvolí na dotykové obrazovce skladovou položku (pro vyzvednutí položky je postup identický jako pro vrácení).

Mobilní zařízení SupplyPad slouží k evidenci transakcí výdajů materiálu v reálném čase. Je vhodné pro evidenci pohybů skladových položek ve větších halách a venkovních skladech. Pomocí tohoto zařízení máte přístup k informacím o skladových položkách kdykoli a kdekoli. Součástí je Barcode Scanner a Wi-Fi WLAN a Bluetooth k zajištění bezproblémového přenosu dat.

MacteVEND   |    Produktová řada   |    Možnosti řešení   |    Reference   |    Ke stažení
Výdejní automaty   |    Skladové systémy   |    Automatizované sklady   |    Úvodní stránka   |    Kontakt